Związek Zawodowy Wspólna Sprawa

Związek Zawodowy Wspólna Sprawa napisał:

Darz Bór koleżanki i koledzy!

Nadchodzą, jak wszyscy widzimy, mroczne czasy dla łowiectwa. Nasza sprawa wydaje się przegrana, ale tylko dla naszych pseudoreformatorów! Najwyższa pora zjednoczyć siły z inicjatyw oddolnych i wziąć się ostro za poprawę naszej sytuacji!

Zwracamy się do Was, ponieważ jako Związek Zawodowy Wspólna Sprawa zajmujemy się tym codziennie i na poważnie. Jako osobowość prawna jesteśmy w stanie przezwyciężyć naszych oponentów i wytłumaczyć im, czym jest realna ochrona środowiska. W tym celu potrzebujemy jak największej liczby członków. Im więcej osób będzie zjednoczonych w naszych Związkach, tym nasz głos będzie silniejszy, więc lepiej słyszalny.

Nadeszła właśnie ta pora. Nie za miesiąc, nie za rok! Właśnie teraz musimy chronić nasze prawa i PZŁ. Nie możemy się przestraszyć bandyckich i siłowych prób zmian. Nie z nami te numery!

Mamy czas spotkań na WZK. Prosimy więc, wspomnijcie o tym wszystkim koleżankom i kolegom. Niech nasz głos dotrze do wszystkich chętnych. Tylko w jedności pozostaniemy silni i wywalczymy swoją samorządność. 

Poniżej zamieszczamy materiał informacyjny, wraz z kodem QR i wersją do druku, dzięki którym można szybko się zapisać.

Darz Bór!